SAĞLIKLI SÜNNET HER ÇOCUĞUN HAKKIDIR

Hakkımızda

image171

   Dr. Fatih Mehmet BAYRAM, 1987 Elazığ doğumludur. İlk, orta ve lise öğrenimini Elazığ'da tamamlayarak 2011 yılında Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden mezun olmuştur. Mecburi hizmetini Iğdır Devlet Hastanesi'nde sürdürmüş ve 2013 yılından beri sağlık hizmeti sunumuna Elazığ'da devam etmektedir.  Sırasıyla Harput Devlet Hastanesi, Doğu Anadolu Hastanesi ve Elazığ Medical park Hastanesi ve Elazığ Şehir Hastanesi’nde görev yapmıştır. Evli ve 1 çocuk babasıdır.

image172

   Sünnet Hekimliği Derneği’nin bir üyesi olan  Dr. Fatih Mehmet BAYRAM sünnet deneyimine ilk olarak klasik dikişli yöntemle başlamış, sonrasında pratik olması, çabuk iyileşme sağlaması ve estetik görünümü nedeniyle klasik dikişli veya koter yöntemi gibi diğer sünnet yöntemlerini yapabilmekle birlikte KLAMP yöntemiyle sünnet yapmayı önermekte ve tercih etmektedir. 


image173

      Tüm yapılan sünnetler; Dr. Fatih Mehmet BAYRAM tarafından whatsapp iletişim numarası üzerinden günlük fotoğraflarla takip edilmekte, ebeveynlerle sürekli iletişim halinde kalınarak iyileşme süreciyle yakından ilgilenilmekte ve bu süreç ve sonrasında ailelere tüm konularda destek olunmaktadır.